Osztályaink

1. osztály

Osztályfőnök: Tolnai Szabolcsné

Névsor:

1. Barta Zorka
2. Bertalan Viola Anna
3. Blahut Leona
4. Cser Natália
5. Dankó Emese
6. Egyházy Zalán
7. Ékes Bence
8. Fülöp Balázs Noel
9. Glaser Benett Zétény
10. Hadar Júlia
11. Horváth Miklós Mátyás
12. Kovács Ben
13. Nagy Regina
14. Sipos Kinga
15. Szabó Natália
16. Tarsoly Levente
17. Tóth Gergő
18. Varga Liliána
19. Végh Juliet Elisabeth

Mutasd

2. osztály

Osztályfőnök: Nagyné Téglás Erika

Névsor:

1. Boros Gábor
2. Csákó Florentina
3. Cseresznyés Hanna
4. Csonka Levente
5. Fehér Lara
6. Györfi Noel Zoltán
7. Hocz Erik István
8. Kertész Adrienn
9. Körmendi Csenge Abigél
10. Molnár Jázmin
11. Novicz Attila Gábor
12. Rális János Olivér
13. Soós Gergő Mátyás
14. Tóth Gábor
15. Tóth Péter
16. Varga Márkó János

Mutasd

3. osztály

Osztályfőnök: Boros József

Névsor:

1. Bagonyi Bence
2. Domonkos Aisa Anikó
3. Györfi Benett Péter
4. Horváth Viola Johanna
5. Jankovits Róbert
6. Jónás Máté
7. Molnár Gergő Gyula
8. Mosek Abigél
9. Szabó Zsombor
10. Takács Dominik
11. Tóth Milán
12. Vasenszki Réka
13. Végh Benjamin László
14. Vizkeleti Dominik

Mutasd

4. osztály

Osztályfőnök: Molnárné Horváth Ágnes

Névsor:

1. Barta Dominik
2. Bárdos Marcell
3. Dömötör Lara
4. Mosek Mihály István
5. Kertész Vanda Alexa
6. Lucskai Noel
7. Póta János
8. Rális Dorothea
9. Szalma Kristóf
10. Szelecz Lili
11. Vasenszki Bence

Mutasd

5. osztály

Osztályfőnök: Weisz Szilvia

Névsor:

1. Barta Bálint
2. Izsó Hunor Krisztián
3. Molnár Dominik
4. Schmidt Anna
5. Skultéti Gréta
6. Szőlősi Roland
7. Vaskó Milán Noel
8. Végh Francina Valentine
9. Zentai Zalán

Mutasd

6. osztály

Osztályfőnök: Budai Róbert

Névsor:

1. Barta Dániel
2. Belya Zsófi Boglárka
3. Hoffmann Rebeka
4. Jónás Zalán
5. Kerecsényi Rubina
6. Kotroczó Vajk
7. Kovács Hunor
8. Kovács Maximilian Ferenc
9. Kozselka Trisztán Norbert
10. Márki Milán
11. Nitsch Brendon Dominik
12. Pataki Adrienn
13. Poto Gagyi György
14. Schmitzhofer Anna
15. Varga Angelina Vivien
16. Varga Dominik

Mutasd

7. osztály

Osztályfőnök: Horváth Erika

Névsor:

1. Arany Ákos Levente
2. Balogh Anna
3. Boros Zsófia
4. Borsody Zsolt Gergely
5. Cseresnyés Dániel
6. Dienes Alex Csaba
7. Hegedűs Gergő
8. Krajcsirik József
9. Mihályi Imre
10. Póta Kornél
11. Schmidt Benedek
12. Szelecz Zoé
13. Takács Benjamin

Mutasd

8. osztály

Osztályfőnök: Farkas János

Névsor:

1. Bagonyi Kitti
2. Balogh Míra
3. Buda Patrícia
4. Diczházi Nóra
5. Gutléber Nikolett Iringó
6. Herlicska Hella
7. Józsa Krisztina
8. Kovács Franziska Sarolta
9. Kovács Mátyás
10. Maár Dávid
11. Mészáros Ákos
12. Nagy Aletta Roberta
13. Sulics Dániel Tamás
14. Szakács Réka
15. Vincze Klaudia Tünde

Mutasd
Scroll to Top